Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Parafia Trzebicz
ul. Szkolna 3
66-530 Drezdenko
Telefon  957624592/609831901

Intencje Mszalne 14.05-21.05.2017 r

Kleryk Radosław Zemsta
Odsłony: 75

14 MAJ V Niedziela Wielkanocna

Trzebicz                                                                                                                                                               godz. 08.00 + Marta, Teodor Podtworowscy

godz. 11.30 + Roman Borduna, Stanisław Tobolski

Przynotecko

godz. 09.00 + Henryka Drzazga 12 r.

Gościmgodz. 10.15 + Ewa Franciszek Bednarek , Jadwiga, Jan Nowaczyk

15 MAJ Poniedziałek                                                                                                                                        godz. 18.00

16 MAJ Wtorek                                                                                                         godz. 18.00                                                                                                                                  

17 MAJ Środa                                                                                                                                                               godz. 18.00

18 MAJ Czwartek                                                                                                                                      godz. 18.00                                                                                                                  19 MAJ Piątek                                                                                                          godz. 18.00                                                                                                                                        20 MAJ Sobota                                                                                                     Sanatorium godz. 17.00 za Parafian                                                                                   godz. 18.00   + Stefan Noga 6 r. śm. + żonę Henrykę                                                                                                                                                                                                                 

21 MAJ VI Niedziela Wielkanocna                                                                                                 Trzebicz                                                                                                                                                               godz. 08.00 + Zofia Jakubowska imieninowa

godz. 11.30 dziękczynna z racji dnia matki i urodzin dla Ludwiki Iwaszko o zdrowie i boże błogosławieństwo , + Franciszek Iwaszko r. śm.                      Przynotecko

godz. 09.00 + Wincenty Kowalski , St6anisłąw, Zofia Krówka, Franciszek Czernicki

Gościm                                                                                                                                                                godz. 10.15 + Stefan Wojtasik 4 r. śm. int. żony z dziećmi, Marianna , Józef Kalita , + brat Stanisław , Eugenia Malinowska