Ogłoszenia Parafialne 14.04.2024 r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY

14 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny.

2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

4.Kościół sprzątają: Przynotecko

Gościm - tak jak było podawane w czasie Mszy św - zainteresowanych proszę kontaktowac się na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.