Parafia Trzebicz
ul. Szkolna 3
66-530 Drezdenko
Telefon  957624592/609831901

Lista Róż Żywego Różańca

Lista Róż Żywego Różańca

Kleryk Radosław Zemsta
Odsłony: 325

 

I muszę powiedzieć,

że jest modlitwą cudowną,
cudowną w swej prostocie i w swej głębi...
Tak prosta modlitwa różańcowa
bije rytmem życia ludzkiego."

Jan Paweł II

rozaniec

Żywy Różaniec istnieje od chwili powstania parafii. Od 2003 roku został podzielony na róże.

Spotkania odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca i 7 października. Dziesiątek różańca, krótkie rozważanie, błogosławieństwo , zmiana tajemnic.

Przewodnicząca”-Krysiak Krystyna

I Róża

  1. Kęsy Zdzisława- zelatorka
  2. Bedla Grażyna
  3. Bednarek Małgorzata
  4. Rzeźnik Helena
  5. Przeworska Danuta
  6. Grabowska Janina
  7. Kowalska Maria
  8. Warakiewicz Zenona 
  9. Wachocka Anna

10  Janik Elżbieta     

  1. Krawczyk Helena
  2. Tyl Bronisława
  3. Szymańska Aniela
  4. Kałuziak Danuta
  5. Gospodarczyk Zofia
  6. Płonka Wioletta
  7. Krawczyk Helena
  8. Rzeźnik Teresa
  9. Sytner Tekla  
  10. Czaplińska Maria  

II Róża

  1. Szczesiak Kazimiera – zelatorka
  2. Janiszyn Stefania
  3. Szydełko Kazimiera   !
  4. Kikut Ludwika
  5. Szydełko Katarzyna
  6. Pieluszczak Danuta
  7. Chrąchol Kazimiera 
  8. Janiszyn Stanisława
  9. Kuszpit Wanda
  10. Kasprzyszak Mirosława
  11. Kubiś Czesława
  12. Szydełko Wanda
  13. Madalińska Alicja
  14. Muszak Teresa
  15. Niezborała Zofia 

III RÓŻA

  1. Krysiak Krystyna - zelatorka
  2. Mąka Zofia
  3. Kubacka Małgorzata
  4. Purzycka Halina   
  5. Woźniak Maria
  6. Pakuła Ewa
  7. Matkowska Janina
  8. Buśko Eugenia
  9. Pieńkos Zofia
  10. Kupczak Ewa
  11. Szczesiak Maria
  12. Darmosz Bożena
  13. Soboń Anna
  14. Łukasik Małgorzata
  15. Rudkiewicz Czesława
  16. Czeczura Janina  
  17. Widera Urszula
  18. Krajewska Jezuita  !

IV RÓŻA

  1. Mikołajewska Gertruda-  zelatorka
  2. Tyczkowska Maria
  3. Pater Anna
  4. Kamińska Jadwiga
  5. Pawłowska Barbara
  6. Holota Stanisława
  7. Gaudyn Bożena
  8. Matuszyk Zdzisława
  9. Framska Grażyna
  10. Świtoń Beata
  11. Mamot Elżbieta
  12. Forster Janina